Litoterapia to dla mnie jak coś magicznego

 Litoterapia to dla mnie coś magicznego. Lecznicza moc kamieni owiana jest dla mnie tajemniczością a praca z energią jawi mi się jako coś niesamowitego. Terapia Holistyczna bazuje na balensie ciała, umysłu i ducha bo tylko gdy połączymy te trzy rzeczy można uzyskać harmonię, zdrowie.


 

Nie jestem specjalistką w tej dziedzinie, mało jeszcze wiem o tym. Bardzo jednak mnie to interesuje. Gdy kłopoty zdrowotne mnożą się, gdy lekarze rozkładają ręce czasem warto iść w innym kierunku niż ten na NFZ.

Wierzę, że nic się nie dzieje bez przyczyny i że czasem ktoś specjalnie w danym momencie Twojego życia staje na Twojej drodze. Tak właśnie mam z niesamowitą dziewczyną tworzącą markę KRYSZTAŁOWA - Pracownia Litoterapii i Terapia Holistyczna. Agata zajmuje się tworzeniem personalizowanej biżuterii, kosmetyków na bazie minerałów oraz jest Litoterapeutą. Już niedługo zostanie otwarty gabinet terapii holistycznej. 


 

Gdy przyszło do mnie pierwsze zamówienie , cieszyłam się jak dziecko. Zresztą nie tylko ja- Zu także. Ona po lekturze " Harrego Pottera" i "Poradnika małej czarownicy" przepadła w temacie znaczenia kamieni. Z ogromną przyjemnością otwierałyśmy przepięknie zapakowane pakunki i czytałyśmy ogrom wiedzy zawartej na dodatkowych karteczkach. 

Każdy produkt jaki otrzymałyśmy miał osobne wyjaśnienie oraz w moim rozumieniu rytuał. Dodatkowo każda rzecz jest starannie wykonana, jest małym dziełem sztuki. Kolory i formy uzupełniają się by tworzyć niesamowitą markę

Mam przyjemność posiadać:

 Pierścionek szczęścia stworzony z wielu wibrujących kryształów ma przyciągać szczęście, pomyślność, optymizm. Pełni funkcję ochronną i zabezpiecza przez złą energią innych ludzi i zdarzeń.

Kamień Cytryn , który włożony do portfela przyciągnie dobrobyt finansowy.

Naszyjnik z Kwarcem Różowym- kamieniem miłości. Pomaga mieć dobre relacje z samym sobą, a nasza pozytywna postawa wobec otoczenia zostaje odwzajemniona. Kamień ten łagodzi dolegliwości sercowe,  poprawia pamięć, łagodzi niepokój wewnętrzny, stres, nerwowość.

Urzekł mnie rytuał bransoletki z beżowego sznureczka. Jak mówi instrukcja wiążemy ja na cztery supełki na lewej ręce. Powinna nam w tym pomóc osoba nam życzliwa. Kamień w niej zawarty sprzyja kreatywności , ma nam zapewnić dobrobyt, obfitość. Można też pomyśleć intencję. Gdy bransoletka nam spadnie intencja zostanie spełniona.

Zuza codziennie nosi bransoletkę z czarnym agatam (który uspokaja, wzmacnia siły oraz koncentrację, pobudza wyobraźnie), ametystem (który jest kamieniem harmonii i relaksu) oraz hematytem (który dodaje odwagi). Czy to nie idealne połączenie dla 10-latki.


Chciałabym Wam gorąco polecić temat oddziaływania kamieni na nasze życie. Z wielką pasją noszę wszystko co mam od marki Kryształowa. Czekam na otwarcie gabinetu oraz sklepu internetowego.

Dziś zapraszam Was serdecznie na stronę internetową oraz na social media i kontaktu z autorką. Na pewno znajdziecie coś dla Siebie.
Śmietankowy Dom

Autorka bloga:
Śmietankowy Dom – DIY • Livestyle • Handmade • Rękodzieło

2 komentarze:

  1. Jestem oczarowana tym, że kamienie i minerały mogą mieć aż tyle dobroczynnych i prozdrowotnych właściwości! Do tej pory aż tak się tym nie interesowałam, a sama mam w domu biżuterię wykonaną z kamieni naturalnych. Muszę zagłębić się ten temat i dowiedzieć się, jakie właściwości za nią stoją. Fajnie, że o tym napisałaś. To bardzo interesujące. Co do terapii holistycznej - bardzo podoba mi się to całościowe ujęcie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Litoterapia, czyli leczenie kamieniami to jedna z dziedzin medycyny niekonwencjonalnej, odwołująca się do przekonania, iż w skałach zaklęta jest energia, która przekazana pacjentowi może uzdrawiać ciało i umysł.

    OdpowiedzUsuń