O nas
REGULAMIN SKLEPU:
ŚMIETANKOWY DOM to rodzinna firma, sklep ze starociami, pracownia rękodzieła, dom na podwarszawskiej wsi, blog o tematyce wnętrzarskiej i lifestyle.
Na razie działamy w "internetach" więc odświeżam regulamin zakupów w kilku prostych punktach.
Śmietankowy dom Paweł Śmietanka
NIP 4290008970
1. Regularne dostawy są publikowane w niedzielę o 11.00 godzinie. Dodatkowe posty sprzedażowe pojawiają się w tygodniu. Dostawy vintage dodatków raz w miesiącu w piątek o 19.00.
2. Kupujemy pod zdjęciem z danym przedmiotem komentarzem o treści "kupuję". Potwierdzenie zakupu z mojej strony to komentarz "dziękuję za zakup, zapisuję".
Zakupu dokonuje najwcześniejszy komentarz.
3. Na wpłaty czekam 3dni od zakupu. Potem rzecz trafia do ponownej sprzedaży. Oczywiście nie unikniemy sytuacji losowych, proszę wtedy pisać - dogadamy się 😉
4. Na wysyłkę zastrzegam sobie czas 8dni roboczych.
5. Można zbierać towar kilka dostaw i wtedy wysyłamy paczkę zbiorczą. Towar kupiony jednak musi być opłacany na bieżąco.
6. Koszt kuriera 17zł
7. Paczki pakowane są w duchu zero waste, kartony z 2giego obiegu.
8. Paczki proszę otwierać przy kurierze, tylko wtedy możemy zacząć procedurę reklamacyjną jeśli coś byłoby uszkodzone. Tylko z protokołem szkody możemy starać się o zwrot kosztów.
9. Obecnie wysyłamy kurierem inpost
10. Zwrot towaru odbywa się na koszt kupującego a my zwracamy koszt zakupionego przedmiotu. Na zwrot klient ma 2tygodnie od zakupu.
11. Ponieważ staram się robić wyraźne zdjęcia i opisywać przedmiot bardzo starannie proszę o przemyślane zakupy.

2 komentarze: