Współpraca


  Śmietankowy Dom to blog wnętrzarski i livestylowy , to miejsce kreatywnej pasji, dom w stylu shabby, farmhouse, vinage. To piękne zdjęcia, aranżacje i dobre teksty.
Jeśli Twój produkt wpisuje się w mój Śmietankowy klimat, zachęcam do kontaktu: smietankowydom@gmail.com 
Proponuję:

- post sponsorowany (sesja zdjęciowa)
- recenzja produktu
- lokowanie produktu na zdjęciach
- posty na fb i insta  


ponadto...

 AKCESORIA DO SESJI FOTO

Magia fotografii dziecięcej nigdy nie przestanie mnie zachwycać. Nad sesjami noworodkowymi rozczulam się okropnie. Uwielbiam tworzenie aranżacji, przebieranie się i nietuzinkowe rekwizyty, jednak nigdy nie miałam ciągot do zostania fotografem. Malowanie, lepienie, robienie czegoś z niczego to było dla mnie "to coś"od maleńkości. Pamiętam jak dostałam książkę od taty pt" każde dziecko to potrafi" a w niej inspiracje, jak zrobić zwierzęta z rolki po papierze toaletowym, jak stworzyć obraz malując nitkę, wkładając ją między książki i szybko wyciągając. Takie prace cieszą mnie do tej pory najbardziej, dziś jako modne słowo upcykling.

Zupełnie przypadkiem, rzeczy które powstają w pracowni, zachwyciły fotografów i tak małymi kroczkami weszłam w świat rekwizytów do sesji zdjęciowych.

Pracownia oferuje skrzynki, naczynia, szuflady, tace, wszystko to w czym może zmieścić się noworodek. Dostępne są również drewniane ozdoby takie jak domki, ptaszki, dekoracje Świąteczne i sezonowe. Niebawem pojawią się meble.
 

ARANŻACJE WITRYN SKLEPOWYCH 

Pracownia oferuje aranżacje witryn. Tworzę oryginalne w wystawy z własnoręcznie wystylizowanych mebli, drewnianych form, dekoracji.
 

1 komentarz: