Współpraca


  Śmietankowy Dom to blog wnętrzarski i livestylowy , to miejsce kreatywnej pasji, dom w stylu shabby, farmhouse, vinage. To piękne zdjęcia, aranżacje i dobre teksty.
Jeśli Twój produkt wpisuje się w mój Śmietankowy klimat, zachęcam do kontaktu: smietankowydom@gmail.com 
Proponuję:

- post sponsorowany (sesja zdjęciowa)
- recenzja produktu
- lokowanie produktu na zdjęciach
- posty na fb i insta  


ponadto...

 AKCESORIA DO SESJI FOTO

Magia fotografii dziecięcej nigdy nie przestanie mnie zachwycać. Nad sesjami noworodkowymi rozczulam się okropnie. Uwielbiam tworzenie aranżacji, przebieranie się i nietuzinkowe rekwizyty, jednak nigdy nie miałam ciągot do zostania fotografem. Malowanie, lepienie, robienie czegoś z niczego to było dla mnie " to coś "od maleńkości. Pamiętam jak dostałam książkę od taty pt" każde dziecko to potrafi" a w niej inspiracje, jak zrobić zwierzęta z rolki po papierze toaletowym, jak stworzyć obraz malując nitkę, wkładając ją między książki i szybko wyciągając. Takie prace cieszą mnie do tej pory najbardziej, dziś jako modne słowo upcykling.

Zupełnie przypadkiem, rzeczy które powstają w pracowni, zachwyciły fotografów i tak małymi kroczkami weszłam w świat rekwizytów do sesji zdjęciowych.

Pracownia oferuje skrzynki, naczynia, szuflady, tace, wszystko to w czym może zmieścić się noworodek. Dostępne są również drewniane ozdoby takie jak domki, ptaszki, dekoracje Świąteczne i sezonowe. Niebawem pojawią się meble.
akcesoria do sesji new born


akcesoria do sesji newborn
akcesoria do sesji new born


akcesoria new bornfotografia akcesoria


akcesoria foto  

ARANŻACJE WITRYN SKLEPOWYCH 

Pracownia oferuje aranżacje witryn. Tworzę oryginalne w wystawy z własnoręcznie wystylizowanych mebli, drewnianych form, dekoracji.
 

2 komentarze:

  1. Piękne aranżacje ...pozdrawiam Aga

    OdpowiedzUsuń
  2. Cieszę się, że osiągnęła pani sukces i sprawnie zarządza swoim biznesem w internecie. Ja też niedawno założyłam własną firmę, ponieważ zdecydowałam się na rozpoczęcie sprzedaży na ebayu. Mam nadzieję, że szybko uda mi się rozkręcić działalność.

    OdpowiedzUsuń