Nowe Rzemiosło

 Nowe Rzemiosło to świetna i bardzo trafna nazwa dla grupy pracowni stylizacji/renowacji mebli. Jesteśmy - My - Rzemieślnicy wszak nowym pokoleniem, które się tym zajmuje. Do nas należy przyszłość.

Na początku kwietnia uczestniczyłam w niesamowitym evencie dla pracowni stylizacji mebli. Mój Śmietankowy Dom został wyróżniony z pośród pracowni z całej Polski. Dziękuję za to Organizatorkom.Czy słusznie? Nie mnie oceniać, ale malowanie - stylizowanie mebli to moja wielka pasja, wielka frajda. Przedmioty, które wykonuje trafiają chętnie do klientów, więc chyba jednak jest ok. Inni powiedzą:"Ale ty sprzedajesz starocie, rupiecie a nie masz pracowni". Odpowiem:" tak i nie. Pracownia jest - ba, z planem rozbudowy nawet. Rupiecie są, sprzedaję je to źródło utrzymania mojej firmy i rodziny. Meble które maluję zdobią mój dom, domy moich znajomych oraz klientów. Nie mam jeszcze miejsca by wystylizowane przedmioty mieć na witrynie ale...już niedługo. Jeszcze o mnie usłyszycie"


 

Spotkanie pracowni było zorganizowane w podwarszawskim hotelu. Miało na celu wymianę doświadczeń, rozmowę o przyszłości, planach, wsparcie się wzajemnie oraz poznawanie produktów i firm, które zachciały wejść z nami-rzemieślnikami we współpracę i zasponsorować nam ten cudowny czas.Bogaty program oparty o pokazy, prelekcje i warsztaty był tak napięty, że trudno mi było relacjonować wydarzenia na bieżąco. Rewelacja, solidnie, pozytywnie się zmęczyłam.

To były trzy dni spotkania ze wspaniałymi ludźmi. Kreatywne warsztaty które uwielbiam oraz ciekawe prelekcje.

Dziękuję organizatorkom :Alicji- Majsterki i Gosi - Odnawialnia.

Oraz sponsorom:

Proline narzędzia z charakterem

Lahti pro bezpieczeństwo w modzie

tryton i prosta robota

Fabb

Liberon

Oa

LuxDecor

Dremel

Flugger

Tkaniny Karoliny

Michał Polkowski 

Wyciąg z Kąta

Hokus Pokus Home

Na ha Ku

Sponsorom Medialnym:

Moje Mieszkanie

Magazyn Nisza

Urzadzamy

Śmietankowy Dom

Autorka bloga:
Śmietankowy Dom – DIY • Livestyle • Handmade • Rękodzieło

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz