#wspieram.pl czyli zobaczcie jakie piękne bluzki.

Mamy trudny czas na świecie. Nie przypuszczałam, że doświadczę tego w swoim życiu. Zewsząd napływają tylko co raz to nowe, co raz to straszniejsze informację. Kolejne zarażenia, ilości zgonów, wszystko to potwornie jest dołujące.
Oprócz ludzi, którzy walczą z wirusem, walczymy i my właściciele małych i większych, polskich firm. Wiem jak jest, przecież "Śmietankowy Dom" to też marka, też sklep, też polska firma. 

          Przyłączam się więc całym serduchem do akcji 
                                                              
                     #wspieram.pl

W internecie czytam "Pandemia koronowirusa wstrzyma lub spowolni produkcję w wielu fabrykach czy niewielkich manufakturach odzieżowych. Te marki, których sprzedaż odbywała się poprzez sklepy stacjonarne, mają poważne problemy. Często muszą się przystosować do nowej-internetowej rzeczywistości. Zmieniają się również nawyki klientów"

Zakup ubrania w czasach gdzie home office uskutecznia się z kanapy, nie jest sprawą najpilniejszą. Chyba, że szukamy dresów. W chwili, gdzie większość dnia spędzamy w kuchni przygotowując kolejne posiłki dla rodziny, jedynie ładny fartuszek mógłby być priorytetem. Gdy wieczorem turlamy się z dzieckiem na dywanie, tylko wygodne leginsy by się przydały.

Ale kochani, przecież to wszystko musi się kiedyś zakończyć. Przyjdzie czas wyjścia do parku, rodzinnych obiadków na mieście, klubów, wyjazdów. Wtedy dres pójdzie do szafy. Może warto już teraz o tym pomyśleć, sprawić sobie drobną radość zakupem czegoś na lepsze czasy.

Akcja #wspieram.pl to wspólna akcja polskich marek, producentów, projektantów i manufaktur. Inicjatywa ma na celu uświadomić kupującym, dlaczego tak ważne, w dobie kryzysu, jest kupowanie tego co rodzime. Pokazać, że jeśli zjednoczymy się, pokonamy wizje upadku gospodarki. Akcja zjednoczyła już 160 polskich firm. Dajemy jasny przekaz klientowi. Potrzebujemy Waszej pomocy.             Dziś chciałabym Wam pokazać Polską markę

                          Magnes LINES 


To marka której projektantka przykłada ogromną wagę do tkanin, detali i wykonania. Tu każda rzecz jest przemyślana. Każdy drobiazg pasuje do całości. Ubrania są modne, świetne jakościowo i przepełnione wzornictwem. 
Wielbicielki, tiulowych rękawków, bogatych aplikacji, falbanek i cekinów znajdą tu wiele pozycji w swoim guście. 
Moje śmietankowe serce skradły właśnie tiulowe rękawki, aplikacja z Matrioszką oraz tkaniny, które świetnie się piorą i nie wymagają prasowania. Alleluja! 
Choć mi dane było pokochać bluzki tej marki, w ofercie znajdziecie również bluzy i spodnie. Zachęcam Was do polubienia Magnes na facebooku. Na funpage-u, dodawane są nowości, jest informacja jak zamawiać (kontakt telefoniczny lub wiadomość priv). 

           Pamiętajmy WSPIERAMY POLSKIE MARKI !!!

Śmietankowy Dom

Autorka bloga:
Śmietankowy Dom – DIY • Livestyle • Handmade • Rękodzieło

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz