Czuć je zawsze przy sobie.

Dziś w Śmietankowym Domu zadziała się magia. Zapachy świdrowały nam po pomieszczeniach, aromaty wypełniały nasze ciała, ubrania. Feeria kolorowych barw i struktur sprawiała tę magię. Nie była to jednak tylko moc nadchodzących Świąt. Było to coś jeszcze bardziej nieziemskiego.

Rozmaryn, mięta, trawa cytrynowa,lawenda, pomarańcza. Aż zakręciło mi się w głowie. Zatraciłam się w tej woni, wpadłam po uszy.

Zajęłam się dziś robieniem świątecznego klimatu w domu. Powyciągałam wieńce,  figurki. Rozpaliłam wszystkie świeczki i lampiony, jakie miałam na stanie. Zapach Bożego Narodzenia towarzyszył mi przez cały dzień. 

Podarki znikały pod kolorowymi papierami. Jedwabne wstążki oplatały pudełeczka. Zawieszki skrzętnie poukładane w skrzyneczce, zyskały imiona osób obdarowanych. 
Biały puch mąki pobrudził mi ręce, zapach cynamonu, pierników unosił się w kuchni. Jabłka bulgotały w garnku. Mus na szarlotkę powstawał.
Pachniało ciepłym mlekiem z miodem, szczyptą kakaa.

Zaparzyłam kawę, znów nowy aromat. Otworzyłam książkę.
Przeniosłam się do kolejnego magicznego miejsca. Byłam w "kawiarence pod różą". Tam zapach lawendy, tam nutki zielonej herbaty, tam rozmaryn.
Biszkopt,beza,skórka pomarańczowy, lukier.

A gdyby te zapachy mieć zawsze ze sobą, czuć je przez cały dzień. Rano idąc do przedszkola ze Śmietaneczką, w południe jadąc na spotkanie autem, wieczorem w łóżku z książką świdrowały by w nosie.
 Marzenie.

"Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia"I oto jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki mam co chciałam.
Lawendy woń unosi się przy uchu, pomarańczy zapach czuję ruszając ręką.
Czary!


Być może pomyślisz, że nie powiem Ci niczego nowego ani o aromaterapii, ani o olejkach eterycznych, bo to wszystko już wiesz. Ale wraz z pokażę Ci, jak możesz z nich korzystać w każdym miejscu i o każdej porze w nowy sposób!Dotychczas olejki eteryczne stosowano w kominkach, dyfuzorach i podczas masażu. Lecznicze i kojące zapachy nie mogły towarzyszyć nam wszędzie.
Via Aroma oferuje  biżuterię i akcesoria do aromaterapii. Dzięki  bransoletkom i naszyjnikom możesz otoczyć się ulubionym naturalnym zapachem, który poprawi Ci samopoczucie, a nawet ukoi ból głowy!
Wystarczy uchylić wieczko, wkropić ulubiony olejek i cieszyć się towarzystwem ulubionego zapachu przez cały dzień.
Dzięki wymiennym kolorowym wkładom zmienić możesz nie tylko wygląd swojej biżuterii, ale i zaaplikować nowy zapach.
Zabawy nie ma końca.
Dopasuj dany aromat do swojego samopoczucia. Coś absolutnie dla mnie i dla każdej kobiety i każdego mężczyzny,którzy cenią sobie estetykę, czystość, zapach oraz nutkę elegancji. 

Jako ambasadorka marki Via Aroma rekomenduje te magiczne rzeczy na prezenty świąteczne i na co dzień, aby każdy dzień był odrobinę świąteczny.Śmietankowy Dom

Autorka bloga:
Śmietankowy Dom – DIY • Livestyle • Handmade • Rękodzieło

1 komentarz:

  1. Wspaniały pomysł, kupiłam mamie zawieszkę aromaterapeutyczną i jest zachwycona. I te olejki, bosze jak one pachną...

    OdpowiedzUsuń