W DO_M -owych klimatach

Rozwijam się, z pasji zrobiłam firmę,z rękodzielniczki stałam się blogerką. Z blogerki livestyle stałam się wnętrzarską. Niesamowite jest to jak miesiąc w miesiąc zaliczam nowe doświadczenia, biorę udział w nowych projektach.

Kiedy z Sandrą zostałyśmy zaproszone przez markę DO_M  oferującą nietuzinkowe meble w stylu skandynawskim, aż przyklasnęłam. 
Dostałyśmy zadanie, które sprawiło mi wiele radości. To coś w czym czuję się dobra. Aranżacja mebla (w tym wypadku sofy), to zadanie dla mnie. Robię to na co dzień w śmietankowym domu. Miło mi było, że mogłam zadziałać też na większym forum.

Bohaterką tego posta nie jestem jednak ja aTa ciekawa sofa ma funkcję spania. Oparcie ma kilka kątów nachylenia. Projektantki Patrycja Kryszczuk i Katarzyna Szczęsna chciały uzyskać ciekawą formę mebla, nawiązującą do stylu polskiego meblarstwa. Myślę, że udało im się to.

Osobiście sofa podoba mi się. Z dwóch pokrowców do wyboru, oczywiście wybrałabym opcję niebieską. Była by idealnym dopełnieniem pokoju gościnnego w Śmietankowym Domu. 
Odpowiada mi jej prostota, wymiary, kolor.
Sofa jest dedykowana małym mieszkaniom, wpisuje się więc w klimat wszystkich mebli z kolekcji. 
Widzieliście jakie mają komody:)!!! 

Jest mi bardzo miło, ponieważ mam przyjemność przetestować tą śmieszną 3 warstwową pufę.  Testy wypadają pozytywnie, a eksperci mała Śmietaneczka i pies piorun  wydają notę ***** :)


Wyprawa do Dobroteki w miejscowości Dobrodzień nie mogła być złym dniem. Pociąg nawet nie miał opóźnienia. Spędziłam bardzo sympatyczny czas. Poznałam miejsce, nowe osoby, spędziłam czas z Sandrynką. Zabawa w aranżację, była rewelacyjna. Mnóstwo pozytywnych emocji wywołało we mnie to zadanie. Chcę jeszcze! 
Odwiedziłam pokój przyszłości i pokój przeszłości, zapoznałam się z kolekcją mebli, zjadłam pyszny lunch.  
Praca marzeń.

Dziękuję marce
za współpracę

 Sami zobaczcie jaka ta sofa ładna
Śmietankowy Dom

Autorka bloga:
Śmietankowy Dom – DIY • Livestyle • Handmade • Rękodzieło

3 komentarze:

  1. Sofa ładna i aranżacja rewelacyjna!

    OdpowiedzUsuń
  2. Sofa prześliczna - mnie jednak urzekły trzykolorowe podusie :) Sprawię sobie takie bardzo chętnie w moim przyszłym mieszkanku ! ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Podoba mi się ta sofa, szkoda tylko że bez oparcia, a aranżacja extra!Gratulacje!:-)))

    OdpowiedzUsuń