6 srok za ogon.

Rozmyślam sobie, taki dziś dzień, dobry na przemyślenia. Śmietaneczka zasnęła na spacerze w wózku. co więc robić oprócz wystawiania buzi do słonka-tylko planować, podsumowywać, marzyć.

Idę więc tak sobie pchając wózek i myślę, że moja młoda-2 miesięczna zaledwie Śmietankowa firma jest wielobiegunowa. Cieszy mnie to z jednej strony, bo i dekorację do domu i ogrodu robię i aranżuję witryny, tworzę rekwizyty do sesji foto. W planach na wiosnę jest malowanie mebli, a obecnie powstaje kolekcja szuflado-skrzynek.Nie wspomnę już o tym, że przecież jestem wizażystką więc i zlecenia makijażowe się sypią.
Fajne to jest bo codziennie robię to na co mam akurat ochotę- nie ma nudy. 
Z drugiej jednak strony mam wrażenie, że ciągnę 6 srok za ogon, i żadnej z tych rzeczy nie poświęcam się w 100%. Mój ograniczony czas, czyli czas gdy Śmietaneczka śpi, to zaledwie 2-3h spokoju wieczorem. Chciałabym ten czas wykorzystywać produktywnie. Kiedy przychodzi 21h nie wiem w co ręce wsadzić. Czy najpierw pozbierać zabawki, posprzątać po kąpieli, wsadzić rzeczy do zmywarki, usiąść do komputera, polakierować skrzynkę a może wyszlifować domek.

Myślę że 2 miesiące to za mało, żebym mogła już zdecydować w którym kierunku powinnam iść, jaką dyscyplinę wybrać i w niej osiągać olimpijskie wyniki.

Może Wy, mili obserwujący napiszecie kilka słów, co lubicie oglądać najbardziej, jakie śmietankowe aranżacje zaciekawiły Was najbardziej.

A dziś chciałabym Wam pokazać  nową realizację w kategorii - rekwizyty do sesji foto, w której bohaterem jest  nie tylko przesłodki maleńki skrzat, ale i moja skrzynka.

Autorką zdjęć jest niezastąpiona fotografka sesji brzuszkowo-noworodkowych Sandra Ożarska 


Śmietankowy Dom

Autorka bloga:
Śmietankowy Dom – DIY • Livestyle • Handmade • Rękodzieło

8 komentarzy:

 1. Sabinka jak dla mnie to ... daj sobie czas , rób to co lubisz a zobaczysz że czas sam pokarze !!!
  Wszystko u Ciebie jest śliczne ,mimo Twojego braku czasu . Bez cukru teraz serio !!!

  OdpowiedzUsuń
 2. To będzie się zmieniać z czasem i z przybywaniem stałych klientów na konkretne usługi. Musisz być cierpliwa ...

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja myślę, że jak będziesz robiła to co nadal, i cierpliwie czekała, to Twoje serce samo wybierze kierunek :) Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna sesja :) Sytuacja sama się wyklaruje, za jakiś czas będziesz wiedziała, na czym chcesz się skupić. A może bez żadnego z tych zajęć nie będziesz szczęśliwa? Może potrzeba tylko trochę czasu, żeby wszystko lepiej ogarnąć i żeby tego czasu Ci tak ciągle nie brakowało.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne zdjęcia! Skrzat uroczy, ale i Twoja skrzynka prezentuje się świetnie :-)
  Co do tych srok i ich ogonów.. Twoje rozterki są mi doskonale znane. Nie doradzę Ci, sama musisz wybrać, ale powiem (bazując na swoim przykładzie), że nie da rady rozwinąć wszystkich wątków, a przy promowaniu firmy ważne jest bycie charakterystycznym i określonym. Przy czym uważam, że trzeba trochę czasu, by zobaczyć, czego potrzebują Klienci, co sprawia Ci najwięcej przyjemności, co przynosi zyski. Daj sobie czas, 2 miesiące to za mało. Ale słuchaj nie tylko serca, ale i rozumu :-) Uściski :***

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczne ta sesja ;) Dzidziuś słodziutki, aż sama zapragnęłam mieć takie dzieciątko;) A co do kwestii firmy, to ja osobiście i tak podziwiam za odwagę i motywację. Sama chciałabym rzucić swoją dotychczasową pracę i móc połączyć pasję z przynoszeniem zysków. A kierunek sam się odnajdzie, trzeba tylko troszkę czasu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudowne zdjęcia, a skrzacik przeuroczy. Zobaczysz wszystko ułoży się po Twojej myśli i ja tego Tobie życzę. Dobrej nocki.

  OdpowiedzUsuń
 8. te dylematy... z jednej strony porywy pasji, z drugiej zus czekający na przelew...:) Myślę, że ważna jest wyrazistość, słuchanie siebie, nie uleganie zewnętrznej presji, nie porównywanie się z innymi. Masz wszystko w sobie a do tego masę wdzięku i talentu:) Mi najbardziej podoba się kierunek akcesoriów do foto. I to nie tylko do zdjęć dzieci ale także do magazynów wnętrzarskich. Trzymam kciuki za właściwe decyzje i ludzi we właściwym czasie i miejscu!

  OdpowiedzUsuń