Rekwizyty do sesji foto

Magia fotografii dziecięcej nigdy nie przestanie mnie zachwycać. Nad sesjami noworodkowymi rozczulam się okropnie. Uwielbiam tworzenie aranżacji, przebieranie się i nietuzinkowe rekwizyty, jednak nigdy nie miałam ciągot do zostania fotografem. Malowanie, lepienie, robienie czegoś z niczego to było dla mnie "to coś"od maleńkości. Pamiętam jak dostałam książkę od taty pt" każde dziecko to potrafi" a w niej inspiracje, jak zrobić zwierzęta z rolki po papierze toaletowym, jak stworzyć obraz malując nitkę, wkładając ją między książki i szybko wyciągając. Takie prace cieszą mnie do tej pory najbardziej, dziś jako modne słowo upcykling.

Historia z Panią z warzywniaka podsunęła mi pewien pomysł. Pomyślałam, że spróbuję swych sił w rekwizytach do sesji foto. Jako pierwsza weszła pod moje ręce skrzynka po pomarańczach. Nieśmiało opublikowałam ją w grupie na facebook skupiającej fotografów poszukujących takich rekwizytów. Odzew był zaskakująco szybki.

Zakupu mojej skrzynki dokonała osoba z nietuzinkowym talentem, mająca głowę pełną pomysłów.
Magiczną sesję zaprezentowała mi już kilka dni po wysyłce skrzynki. Długo zbierałam szczękę z podłogi.
Sandra Ożarska bardzo Ci dziękuję.           Kto spostrzegawczy zobaczy, że i Śmietankowy Domek też dzielnie radzi sobie jako statysta.

   

Śmietankowy Dom

Autorka bloga:
Śmietankowy Dom – DIY • Livestyle • Handmade • Rękodzieło

5 komentarzy:

 1. Cudowne! I rekwizyty, i zdjęcia, i oczywiście modelki:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniale!!!Zdjęcia są cudne, wszystko piękne i urocze modelki :-) Ściskam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Sabina, dobrze kombinujesz! :-) Twoje prace jako rekwizyty świetnie się tu spisują. A na FB jest kilka prężnie działających grup skupiających poszukiwaczy rekwizytów. Trzymam kciuki za Ciebie :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ależ tu pięknie u Ciebie :) Piszę pod tym postem ,równie dobrze mogła bym pisać pod każdym bo wszystko mi się strasznie podoba !!!! bez lizania tyłka :) bardzo lubię takie twórcze osóbki .Będę częściej zaglądać ,pozdrawiam...

  OdpowiedzUsuń