Świeża mięta, błękit morza, gołębia szarość czyli LIBERON

 W Śmietankowej pracowni było już wiele farb. Akrylowe mieszały się na półkach z kredówkami. Jedne pasowały mi bardziej inne mniej. Jedne lepiej kryły, inne miały lepszą paletę barw. 

Ja królowa pasteli zawsze zwracałam uwagę na moje ulubione jasne odcienie. Moje prace od początku oparte o błękity, biele, beże i pistacjowe zielenie zachwycały nie tylko mnie-autorkę. Do tej pory moje prace oparte są o barwy stonowane- nic się nie zmieniło.

 Po wielu latach testów. Tak latach, bo Śmietankowa Firma ma z przerwami już 7lat.Mam swojego faworyta wśród farb. Pracuję na całej gamie farb kredowych i kazeinowych marki

                             LIBERON  

 


 Farby te to niesamowicie kryjąca, gęsta konsystencja którą bardzo cenię. Piękna paleta barw z przewagą moich ulubionych pasteli. Rewelacyjne, działające na wyobraźnię nazwy takie jak błękit morza, gołębia szarość, świeża mięta.Piękny zapach.

 


Wiele projektów powstało już z Liberonem. Największy to stara szafa którą możecie zobaczyć klikając

-----------------------> TU 


Trzy tygodnie temu miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w evencie dla pracowni stylizacji mebli (Nowe Rzemiosło - Znajdź Pracownię). Marka Liberon była jednym ze sponsorów spotkania. Miałam okazję kreatywnie poszaleć na zorganizowanych przez markę warsztatach. Zadanie jakie mieli uczestnicy to wystylizowanie drewnianej , zwykłej szafeczki z Ikei. Ja poszłam w mój ulubiony shabby styl, dorobiłam jej nóżki oraz dekory. Całość pocieniowałam i postarzyłam woskiem i patyną.

Uważam , że to "MOJA" firma od farb. Doskonale mi się pracuje z produktami tej marki. Polecam całym śmietankowym serduchem. 

Śmietankowy Dom

Autorka bloga:
Śmietankowy Dom – DIY • Livestyle • Handmade • Rękodzieło

1 komentarz:

  1. Przepiękna ławeczka. Mam podobny model w starym domu babci, nie chciałam go wyrzucać ale z drugiej strony zupełnie nie miałam na niego pomysłu. Bardzo dziękuję za inspirację, obecnie wiem co z nim zrobić :)

    Jeśli szukacie tak poza tym ciekawych dekoracji do wnętrza, polecam stronę:
    https://obrazysztuki.pl/product-category/obrazy-sypialnia/

    Można znaleźć tutaj ręcznie malowane obrazy do sypialni, które bedą zdecydowanie ciekawsze niż powieszenie na ścianie plakatów.

    OdpowiedzUsuń