Co przyniesie wiosna?

Świąteczny czas minął jak zwykle zbyt szybko. Było rodzinnie, było przejedzenie, ale była też praca. Śmietankowy mąż przez trzy dni na budowie ciął deski,krążki, zbijał skrzyneczki. 

Najbardziej magiczny był poniedziałek.

Słońce świeciło, a góra piasku budowlanego nagrzała się na tyle, że mogłam siedzieć ze Śmietaneczką na niej i do skrzyneczki zbierać kamyki ("sajby mamo ziejaj" czytaj:"skarby mamo zbieraj")

Gdy tak zbierałam te "sajby" wystawiając twarz do słonka, rozmyślałam nad tym co przyniesie mi wiosna. Czy będą nowe projekty, nowe realizacje.

Chociaż Święta to czas  off line, telefon zabrzęczał, zerknęłam tylko na chwilkę.
"Nerver Ender Story " oznaczyła Cię na zdjęciu- informował telefon. Jak mogłam nie kontynuować przeglądania.

Za chwilkę moim oczom ukazał się Edi Ender, ten przystojniak to super gość:) Jego mama Małgosia, fotografka dziecięca i sportowa  wreszcie założyła funpage by pokazywać swoje nietuzinkowe prace.Wpadnijcie do Niej.

Ponieważ miałam przyjemność wykonać dla Edwarda skrzynię na zabawki oraz jajo do sesji wielkanocnej , z przyjemnością prezentuję co z tej współpracy Ender-Śmietanka wyszło. A co Wam przyniosła wiosna?

Sabina Kobus-Śmietanka

Autorka bloga:
Śmietankowy Dom – DIY • Livestyle • Handmade • Rękodzieło

4 komentarze:

 1. Cieszę się z tej Wiosny która nas czeka oby była owocna we wspólne projekty :P Dzięki !

  OdpowiedzUsuń
 2. Skrzynia jest cudowna. Naprawdę świetny prezent dla dziecka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana, życzę Ci, by wiosna przyniosła Ci mnóstwo świetnych projektów, jak najwięcej sesji zdjęciowych, które możesz uświetniać swoimi pracami, dużo słońca, ładną pogodę i piękne kafle do łazienki! :-) Buziaki :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna sesja, super skrzynia i jajo.Życzę Ci kochana jak najwięcje takich projektów.Mnie wiosna przyniosła to o czym marzyłam od dawien dawna...Ale o tym niebawem na moim blogu :-)

  OdpowiedzUsuń